Kıyafetleri üzerindeyken boşaldım. Adeti gecikti. Hamile olabilir mi?

 İyi günler hocam biz 1 ay kadar önce kız arkadaşmla sürtnme yoluyla ilişki yaşadık bende bi elbise yok du ancak kız arkadaşımda iç çamaşırı ile patntoln vardı ben tam vajina kısmına boşaldım ve iç çamaşırı çok az nemlendi ancak adet süresi 8 gün geçdi yardım edin lütfen hamile kalmışmıdır..

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde hamilelik çok düşük bir ihtimal görünüyor. Ancak adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde olduğu için gebelik testi yapılmasını öneriyoruz. Test sonuçları daha net bilgi verecektir.