Kiz arkadasim beyaz ve yapiskan bir akintisi oldugunu soyluyor acaba bir sorun mu var

Kiz arkadasim beyaz ve yapiskan bir akintisi oldugunu soyluyor acaba bir sorun mu var sebebi ne olabilir? Bu bir hamilelik belirtisi midir? Acil yardimci olabilirsenix cok sevinir cok korkmus durumda

Tahlil.com Cevabı : Arkadaşınız vajinal bir enfeksiyon geçiriyor olabilir, ilk aşamada muayene için bir kadın doğum uzmanına başvurması uygun olacaktır.