Kız arkadaşım haziranin mayisin 18inde regli donemi basladi 21 bitti beraber olduk yumurtlama donemi 26-1 haziran

Kız arkadaşım haziranin mayisin 18inde regli donemi basladi 21 bitti beraber olduk yumurtlama donemi 26-1 haziran di haziran 13 regli oldu o donemden sonra beraber olmadık bu ay regli döneminden 1 hafta geçti hala olmadi hiç bir belirtide yok lekelenme goguslerde hassasiyet acaba hamilelik gibi bi durum söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik için gebelik testi yaptırabilirsiniz.Geciken adet için kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.