kız arkadasımın ağızına zevk suyu geldi hamile kalma ihtimalı varmıdır ?

merhabalar hocam biz bugun sürtünme yoluyla ilişkiye girdik girme falan olmadı sadece azıcık sürtündük zevk suyunuda değdirmemeye çalıstım fakat kız arkadasımın ağızına zevk suyu geldi hamile kalma ihtimalı varmıdır tesekkür ederim .

Tahlil.com Cevabı : Bilinçsiz ilişkilerde bu tarz sorularla sık sık karşılaşılır. Yeterince bilgi sahibi olup, yeterli olgunluğa ermeyi beklemenizi tavsiye ederim. Vajinaya sperm temas etmediği sürece hamilelik durumu olmaz.