Kız arkadaşımın vajınasıyla oynarken parmağım az bir şey içine gitti kan geldi kızlığı bozulmuş olabilr mi tırnağım çizdi?

hocam kız arkadaşımın vajınasıyla oynarken parmağım az bir şey içine gitti kan geldi kızlığı bozulmuş olabilr mi tırnağım çizdi diye tahmin ediyorum kan gelince korktuk

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarının bozulmasında farklı sebepler olabilir bununla ilgili alttaki linki tıklayarak sorunuza cevap bulabilirsiniz. http://tahlil.com/kizlik-zari-cinsel-iliski-disinda-da-bozulabilir