Kız arkadaşımla nisanda bir sürtünmemiz oldu?

Kız arkadaşımla nisanda bir sürtünmemiz oldu. Benim üzerimde de onun üzerinde de giysileri vardı. Ben boşaldım ve arkadaşım 4.5 aydır adet gördüğünü söylüyor. Hamilelik belirtisi yok ancak midesi hassas ve bu yüzden sorun yaşıyor. Bir kere kustu bu dönemde. biraz kilolu ve kilo alıyor. hamile midir

Tahlil.com Cevabı : 4.5 aydır adet görüyormuş tabii ki hamile değil.

n****************** :

Ben haziranda kiyafetler varken bir iliski yasadim. Ondan sonra 2 ay adet gordum fakat agustosta olan adetim cok az miktarda geldi. Dun adolesan klinigine gittim ultrasonla falan baktilar. Gebelik olsa cikardi degil mi hamileleik ultrasonda. Asiri kansizlik cikti adet miktarinin azlik sebebi bu mu

Cevap:

Olabilir, ultrasonla rahime de bakıldıysa görülürdü..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.