Kız arkadaşımla sürtünme yaşadık. Ben de şort, kız arkadaşımda ince bir şort ve bikini vardı. Hamilelik ihtimali var mı?

Merhaba kolay gelsin, kız arkadaşımla adetinin bitiminden 3 ve 4 günlerinde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Ben de şort, kız arkadaşımda ince bir şort ve bikini vardı. İlkinde boşalma olmadı ancak ikinci de oldu fakat onu da anladığımdan ötürü kontrol ederek bikini bölgesinden kendimi çektim. Ancak bulaşma ihtimali var mıdır bilemiyorum. Bu durumda bir hamilelik söz konusu olur mu acaba ? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Detaylı bilgi için tıklayınız.