Sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık.Hamilelik ihtimali var mı?

Erkek arkadaşımla ayin 19 unda sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık. Zaten çoğunda o prezervatif kullandı. Ama bir sure sonra çıkardık. Ve bende psikolojik olarak süphelenmeler başladı. Bide üzerime boşaldı ama vajinama asla gelmedi. Göğsümün oraya boşaldı sonra hemen yıkadık zaten. Hamile olma olasılığım var mıdır ? Bu arada adet gecikmesi yaşamadım daha adet olmama iki hafta falan var.

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.