Adet olmadım ama kahverengi akıntı var.Hamile olabilir miyim?

Adet olmuştum bir hafta sonra ilişkiye girdim bu olay bir ay önce oldu bu ay adet olmadım karnım adet olduğum şekilde ağrı yapıyordu 5 gün geçti bugün kahverengi lekeler gördüm hemen sonra kırmızıya döndü hiçbir şekilde ağrım yok karın şişmem yok gögüslerim adet olduğum zaman ki şekilde sertleşti sadece bulantı veya kasık ağrısıda yok hamile olabilir miyim sizce?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durum adet kanamasını göstermektedir.Düzenli adet kanaması gebe olmadığınızı göstermektedir.