Erkek arkadaşımla kıyafet üzerinden sürtünme yoluyla yakın olduk, hamile kalmış olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla kıyafet üzerinden sürtünme yoluyla yakın olduk. 20 gün sonra adet oldum adetim normaldi adetten sonra yaklaşık bir aydır kahverengi akıntı ve ara ara adet oluyormuş gibi kanama oluyor. Kadın doğum doktoruna randevu aldım ama önce sizlere sormak istedim yardımcı olur musunuz lütfen? Hamilelik düşük aklıma binlerce şey geliyor.

Tahlil.com Cevabı : Zamanında ve düzenli adet kanaması gebe olmadığınızı göstermektedir.Detaylı bilgi için tıklayınız.