Kız arkadaşımla üstümüz giyinik iken seviştik kilotuma zevk suyu gelmiş .hamilemiyim.

Kız arkadaşımla üstümüz giyinik iken seviştik kilotuma zevk suyu gelmiş ona dokundum sonra sevgilime sarıldım bir süre sonra elimi vajinasına değdirdim hamile kalır mıTahlil.com:Sitemizde bu sorulara benzer bir çok soru

Tahlil.com Cevabı : ladık bu cevaplardan faydalanabilirsiniz.Anlattığınız durumda hamilelik oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır.Adet kanamalarında da bir gecikme yoksa gebelik söz konusu değildir.