sürtünme yoluyla ilişki yaşadık kız arkadaşım bakire boşalma olmadı.Hamilemi?

Hocam sevgilimle regl tarihinden 9 gün sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadık kız arkadaşım bakire boşalma olmadı ama zevk suyundan şüphelenip elle kullandık bugün adet günüydü ne kadar gecikme yapar gebelik riski nedir adet söktürücü kullanılmalı mı?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda   hamilelik meydana gelmesi mümkün değildir.Detaylı bilgi için tıklayınız.