. Kizamik gecirip gecirmedigimi veya hepatit b asisi olup olmadigimi kan vererek ogrenebilirmiyim ?

Merhaba , ben patoloji teknikerligi okuyorum bazi asilari tekrar olmam gerek. Kizamik gecirip gecirmedigimi veya hepatit b asisi olup olmadigimi kan vererek ogrenebilirmiyim ? Tok karnina gitmemde bir sakinca var mi ? Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Evet öğrenebilirsiniz. Tok veya aç fark etmez.