SÜNNET

merhabalar benim doktorunuza bi sorum olacak; 13 agust 08 dogumlu bi oglum var 2012ocaginda sunnet ettirmeyi dusunuyorum herhangi bi saglik sorunu yok cok sukur ama psikolojisi nasil etkilenir bilemiyorum .bu tarihte olmasini istememin nedeni yeniden cocuk sahibi olmayi planliyorum ve erkek olursa onuda hemen sunnet etmeyi dusunuyorum ve 2.cocugum toparlanir toparlanmaz yani 1-2 ayini doldurur doldurmaz oglumuda sunnet etmeyi dusunuyorum sizce bi sorun olurmu cevabinizi merakla bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Yukarıdaki yazıda da belirtildiği gibi 3-6 yaş arası sünnet önerilmemekte.Bu konuda bir üroloji veya çocuk cerrahisi uzmanına da danışabilirsiniz.Ama önümüzeki yaz öncesi çocuğunuzu sünnet ettirmeniz ideal gibi gözüküyor