İdrar yolu enfeksiyonu

mrb 1 ay önce korunmayı bıraktım ve bı bebek ıstıyoruz 10 gun once kan testı yaptırdım 0.100 cıktı ama ondan once saglık sorunum. var ıdrar yollarımda sızlama ve ıdrarı tutamama, anı ıdrarın gelmesı en son olarak kasıklarada ara ara agrı hıssetme bunun nedenı nedır ilginize teşekürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.Üroloji bölümüne başvurun