Kızım kan alınmadan önce çok korktu ağladı 5 kişi eşliğinde zorla kan alabildik stres değerleri değiştirir mi?

Kızım kan alınmadan önce çok korktu ağladı 5 kişi eşliğinde zorla kan alabildik stres değerleri degistirimi çünkü her yıl yapılan kontrollerde hep normal çıktı sonuçları

Tahlil.com Cevabı : Kan alınma sırasında kontrol ve stres gibi durumlar sonuçlarda değişikliğe yol açmaz.