Kontrolsüz ilişkiye girdim ve adet günüme 4 gün var hamile kalma olasılığım var mı?

 İyi aksamlar kontrolsüz ilişkiye girdim ve adet günüme 4 gün var hamile kalma olasılığım var mı ve ilişkiye girdikten 22 saat sonra ella diye ertesi gün hapı içtim ilk defa etkisi olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapları etkili olmakla birlikte kesin çözüm değildir. Adet gününüzü beklemenizi, adet gecikmesini 1 haftadan fazla yaşarsanız gebelik testi yaptırmanızı öneririz.