ağızdan ilişki yoluyla ilişkiye girdik.Ne boşalma ne de sürtünme olmadı.Fakat adetim 2 gün gecikti. Test negatif çıktı. Testi tekrarlamalı mıyım?

Erkek arkadaşımla ağızdan ilişki yoluyla ilişkiye girdik.Ne boşalma ne de sürtünme olmadı.Fakat adetim 2 gün gecikti.Bugün yani adetin gecikmesinin 2. gününde test yaptım negatif çıktı.Sizce ne kadar doğru bir sonuçtur ? Olmamaya devam ederse 5-6 gün testi tekrar uygulayalım mı ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinaya herhangi bir temas veya bulaş olmadıysa ağızdan ilişki ile hamileliğin oluşması mümkün değildir. Böyle bir durum yoksa gebelik testini de tekrar etmenize gerek görünmüyor.