Korunulan cinsel iliski sonrasi adet kanamasi

Hocam merhaba, sorum belki çok saçma olabilir ama icimdeki paranoyağın susması gerekiyor. Erkek arkadasımla 4 gafta önce cinsel birliktelik yaşadık, tamamen korunduk kondom ile, ben birliktelikten 5 gun sonra ağır ve agrili bir sekilde regl oldum ama reglim zaten duzensiz oldugu icin 1-2 ayda yasiyorum bu agrili durumu. Sorum da şu ki gebelik riski var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı :

Sorunuz hiç de saçma değil aklınıza takılan tüm sorularda yardımcı olmak isteriz. Zaten korunmalı bir ilişki yaşamışsınız. İlişki sonrası da regl olmuşsunuz. İlişki sonrası regl olmanız yani adet görmeniz hamilelik olasılığını ortadan kaldırır. İçiniz rahat olsun. Şu aşamada gebelik riskiniz kesinlikle bulunmuyor. Şüphe duymanıza kesinlikle gerek yok. Sağlıklı günler dilerim.