Kruger testimin sonucunda normalin altında %3 yazıyordu size sordugumda normal değil demiştiniz

 Kruger testimin sonucunda normalin altında %3 yazıyordu size sordugumda normal değil demiştiniz.2 farklı doktor hiç bir sıkıntı yok gayet normol çocugun olur dedi.ama kafam karışık sizde normal değil diyorsunuz

Tahlil.com Cevabı : Evet biz ne diyorsak o.Tahlil.com , tahliller konusunda  en güvenilir ve referans bir sağlık sitesidir.Doktora sormak yerine aşağıdaki bağlantıdaki Kruger testi ve normal değerleri ile ilgili yazımızı da okuyabilirdiniz.Kruger Testi Nasıl Değerlendirilir öğrenmek için tıklayınız....