: Lenf şişmesi vardı Boğazda reaktif benign diyor.Birde kan tahlilinde mon% 11.3 çıktı

 Lenf şişmesi vardı Boğazda reaktif benign diyor ne yapmam lazım doktor önemli değil dedi sizede sormak istedim. Birde kan tahlilinde mon% 11.3 çıktı aralık 4-10 Canım çok sıkkın kanser riski varmı

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde bir sorun yok.Monosit yüzde 12 ye kadar normal kabul edilir.