Meniyi parmağımla sildim.meniyi sildiğim parmağımı temizledim.

merhabalar... 07.08 tarihinde kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdikten sonra pen*simden meni geldi.meniyi parmağımla sildim.meniyi sildiğim parmağımı temizledim.ardından parmağım arkadaşımın vajinasına temas etti.Kız arkadasımın regl düzeni değişmedi 22.08 tarihinde regl oldu.risk var mı

Tahlil.com Cevabı : Risk görünmüyor..