Meraba adetin bitiminden 4 gun sonraki surtunmeyle olan bir iliskide eğer hamile kalındıysa 73 saatten sonraki alınan maxim adındaki ?

Meraba adetin bitiminden 4 gun sonraki surtunmeyle olan bir iliskide eğer hamile kalındıysa 73 saatten sonraki alınan maxim adındaki bir dogum kontrol hapı o hamileliği engellermi?

Tahlil.com Cevabı : Engellemez, doğum kontrol hapı ilişkiden sonra alındıysa bir işe yaramaz.