Merhaba 2 gün önce kan tahlili yaptırdım fakat sonuçlarını bilmiyorum doktorum sadece bir enfeksiyon kapmadığımı söyledi ama

merhaba 2 gün önce kan tahlili yaptırdım fakat sonuçlarını bilmiyorum doktorum sadece bir enfeksiyon kapmadığımı söyledi ama mchc 30.5 pdw 19.5 eos% 3.38 eos# 0.25 baso% 1.15 baso# 0.08 lütfen değerlerimin sonuçlarını söyler misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız sonuçlarda problem görünmüyor..