Merhaba ,8 yıllık evliyim herhangi bir sorun olmamasına rağmen gebe kalamıyorum genelde adetim düzenli olur 24 günde bir en son adet tarihim 02.04.2017 normalde

Merhaba ,8 yıllık evliyim herhangi bir sorun olmamasına rağmen gebe kalamıyorum genelde adetim düzenli olur 24 günde bir en son adet tarihim 02.04.2017 normalde 28.04.2017 adet olmam gerekiyordu fakat olmadım 15 gündür bir hafta geçtiğinde kan testi yaptım sonuç <2 olarak çıktı idrar testi de sürekli negatif çıktı ve herhangi bir belirtide yok gebelik olma ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinizde gecikme olduktan sonra bakılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Adet tarihindeki gecikme başka nedenlere bağlı olabilir bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var