Merhaba Annem 64 Yaşında hastaneden önce sigara içiyordu şuan kullanmıyor?

Merhaba Annem 64 Yaşında hastaneden önce sigara içiyordu şuan kullanmıyor hastanede bir ay kaldı ve teşhis pankreas ca doktoru kemoterapi önerdi şuan raporunu çıkardık bazı tahliller istedi bu tahlillerde CA19-9 19,5 DİОžER CEA ise 33,77 acaba son durumu nedir doktoru şehir dışında suan

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.