42 yasindayim, doktorum kanserden suhpheleniyor ostorojen hormonumun yuksekliginden dolayi ve hamilelik testi bile yaptim sonuc negatif

Merhaba ben 42 yasindayim, doktorum kanserden suhpheleniyor ostorojen hormonumun yuksekliginden dolayi ve hamilelik testi bile yaptim sonuc negatif olunca suphesi bu yonde daha da artti laboratuvar sonuclarim cikti.ca125=11,77 ca15-3=19,85 ca-19-9=6,84 cea=1,45 afp=3,81

Tahlil.com Cevabı : BELİRTİĞİNİZ SONUÇLARLA ASLA KANSER TANISI KOYULMAZ.Doktorunuz gerek görürse ilave testler de isteyecektir.