Merhaba ben 22 yaşındaym.

Merhaba ben 22 yaşındaym.halsizlik,uyuşukluk,konsantrasyon dikkat problemleri,adet düzensizliği,göz kapaklarında şişme,uykuya meyil problemlerim var.hipotiroidizm den şüphelenmiştim fakattahlillerinde t3,t4,tsh,ferritin ve b12 vitamini normal sınırlarda çıktı.hemoglobin degeri 11,6- hemotokrit 35.1- eritrosit 4.56sadece mcv,mch normalin çok az altında ve rdw de çok az üstünde.hipotiroidizm doğrulanmadığına göre şikayetlerinin olası sebepleri ne olabilir?teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Anemi bulgularınız var.Halsizlik,uyuşukluk gibi şikayetlerinizin nedeni bu olabilir.