Merhaba. Ben 26.06.2014 tup bebek transfer oldum

Merhaba. Ben 26.06.2014 tup bebek transfer Oldum doktor beni 14.07.2014 hastanede geleceksin dedi. Ben dayanamadim ayin6sinde sagalikhocada test yaptim sonuç0.1çikti.normaalde yaren hastanede gitmem gerekiyor ama gitmek istemiyorum nasil olsa sonuç biliyorum diye. Sizce şans daha var mi?lutfen bana

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilir, hastaneye gitmenizi öneririz...