Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onda zıbın ve iç çamaşırı vardı bende sadece iç çamaşır vardı bende boşalma olmadı çok az zevk suyu aktı

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onda zıbın ve iç çamaşırı vardı bende sadece iç çamaşır vardı bende boşalma olmadı çok az zevk suyu aktı kız arkadsm elini çamaşırın üstüne kydu çok az islikligi hissettim dedi sonra elini kendi organının üstüne koydu çamaşırin üstünden mi koydu hatirlamiyrz acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.Hamilelik nasıl olur, hangi durumlarda ise hamilelik olmaz?