Merhaba oglum 6 yasında yapılam tahlıl sonuclarını yorumlar mısınız..

merhaba oglum 6 yasında yapılam tahlıl sonuclarınsa demir 73 demır baglama 342 ug-dl ferrıtın 10.9 ng-ml hct 34,5 hgb11,4 g-dl serbest t3 4,59 pg-ml serbest t4 1,13 ng-dl tsh 3,00 uıu-ml sonuclaı nasıl acaba kanı cok mu dusuk t3 nasıl

Tahlil.com Cevabı : Bir miktar kansızlığı var tedavi olmasını öneririz..