Merhaba! Ben 36 yaşındayım.

Merhaba! Ben 36 yaşındayım. Son yaptırdığım Check-up sonuçları aşağıdaki gibidir. eğerlendirirseniz sevinirim.açlık kan şekeri 93 mg/dl sgot (ast) 36 u/lüre 16 mg/dl sgpt (alt) 18 u/ltotal kolesterol 199 mg/dl kalsiyum 9.2 mg/dltrigliserid 80mg/dl aso 200ıu/mlhdl kolesterol 54mg/dl crp 6mg/dl ldl kolesterol 129 mg/dl rf8ıu/mlsedimentasyon 1 saat 7 mm hbsag negatifsedimentasyon 2 saat 29 mm anti-hiv negatifcea 1.7ng/ml anti-hcv negatifTeşekkür eder, iyi çalışmalar dierim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız kabul edilebilirsınırlarda görülüyor.