Merhaba. Ben 7 hafta 3 günlük hamileyim 4 gündür ara ara kahverengi akintim oluyor.

Merhaba. Ben 7 hafta 3 günlük hamileyim 4 gündür ara ara kahverengi akintim oluyor.Doktoruma söyledim progestan verdi sizce normal mi? Gunde iki defa cok az geliyo

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin ilk haftalarında bazı anne adaylarında bu tarz kanamalar görülebiliyor. Doktorunuz da progestanı kanamanızı kesmek ve düşük tehlikesini önlemek amacıyla vermiştir. siz bu süreç içerisinde mümkün olduğunca az hareket edip bol bol istirahat edin