iki gün önce nişanlımla bir birliktelik yaşadık. İçime girmedi tam olarak fakat zevk suyunda sperm bulunması ihtimaline karşı ella kullandım

Hocam merhaba yaşım 27. İki gün önce nişanlımla bir birliktelik yaşadık. İçime girmedi tam olarak fakat zevk suyunda sperm bulunması ihtimaline karşı ella kullandım çünkü yumurtlama günümdü. Sizce bir riski var mıdır? Gebelik oluşur mu?

Tahlil.com Cevabı : Belirtmiş olduğunuz gibi zevk suyunda az sayıda da olsa sperm hücresi bulunur. Tedbirli davranıp ella kullanmışsınız. Bu durumda gebelik oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır