Merhaba ben geçen çarşamba beta testi yaptım sonuç 363 pazartesi tekrar yapıldı oda 721.93 bugün tekrar yaptım sonuç 1536.4 çıktı. Kese ne zaman gözükür?

Merhaba ben geçen çarşamba beta testi yaptım sonuç 363 pazartesi tekrar yapıldı oda 721.93 bugün tekrar yaptım sonuç 1536.4 çıktı ama kese gözükmedi acaba artış iyimi ve kese ne zaman gözükür?

Tahlil.com Cevabı : Testin değerinin artması normal ancak kese ortalama 5. haftada görülebilir..