Merhaba benim temmuz ayının 22sinde ilk adet günümdü ağustos ayında adet görmedim

Merhaba benim temmuz ayının 22sinde ilk adet günümdü ağustos ayında adet görmedim ve adetimin üstünden 11 gün geçti hala adet olmadım 2 defa test yaptım negatif çıktı kasıklarımda adet sancısı gibi aşırı sancılarım oluyo sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir problem, iarar yolu enfeksiyonu, vb... , kasık ağrısı birçok nedenden dolayı olabilir, muayene olmanızı öneririz..