Merhaba.Annemin bt sonucunda.pankreas basi duzeyinde süphelı volüm artisi

Merhaba.Annemin bt sonucunda.pankreas basi duzeyinde süphelı volüm artisi bide hipodens alanlar izlenmekle birlikte bt sinirlari icerisinde belirli kitlesel lezyon ayirtedilmemistir yaziyor.bu sonuc ne anlama gelmektedir.

Tahlil.com Cevabı : Pankreas bezindeki şüpheli volüm artışının araştırılması gereklidir..henüz tanı konulamaz..