Merhaba bu tahlilin sahibi 27 yaşında, erkek. pernisiyöz anemi diyebilir miyiz?

Merhaba bu tahlilin sahibi 27 yaşında, erkek. pernisiyöz anemi diyebilir miyiz? kardiyak panel B12 VITAMIN DURUM: L NORMAL DEĞER: 126.5-505 BİRİM: pg/ml

Tahlil.com Cevabı : B12 eksikliği var ancak kansızlık var mı burada görünmüyor, Hgb değeriniz düşükse kansızlık diyebiliriz, ancak midenizin endoskopik olarak incelenmesini öneririz..

m******** :

merhaba 15 haziranda her iki tarafta korunmadan sürtünme yoluyla cinsellik yaşadık üzerime ve boşalma olmadı.27 haziranda adet oldum ayın 30.da adetimin son günüydü fakat bundan 3 gün sonra kan testi yaptırdım bütün değerlerim normal çıkmasına rağmen sadece beta-hCG sonucum 0.12 çıktı hamile miyim?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.