Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hala bakire sevgilim 13 gün oldu ve daha adet olmadı 11 ve 12 gününde test yaptık negatif çıktı ?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hala bakire sevgilim 13 gün oldu ve daha adet olmadı 11 ve 12 gününde test yaptık negatif çıktı tek çizgi hamilelik olabilir mi ?piskoloji çok bozuldu durum sıkıntılı malum yardımcı olurmusunuz lütfen ne yapmalıyım test nekadar güvenilir net sonuç almışmıyızdır tşk.

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olduktan 1 hafta sonra testi tekrarlayın..