Merhaba bundan neredeyse 1 ay once iliskiye girdim benim adetim duzensizdir iliskiye girmeden 1 hafta oncede regl olmustum ?

Merhaba bundan neredeyse 1 ay once iliskiye girdim benim adetim duzensizdir iliskiye girmeden 1 hafta oncede regl olmustum 2 hafta once ultrasona gittim kist var dediler hamilelik olayi filan cikmadi gozkmeme ihtimali varmi ? Ayrica hcbir belirtide yok ama hala hasta olmdm?

Tahlil.com Cevabı : Ortalama adet olduğunuz tarihi bekleyin 5 günden fazla gecikme olursa kanda beta hcg testine baktırın.