Merhaba degerli hocan supheli iliskimin uzerinden 1 yil gecti

Merhaba degerli hocan supheli iliskimin uzerinden 1 yil gecti ve özel bir hastanede anti hiv 1/2+p24antijeni 0.28 negatif referans degeri 00.90 hocam ben eliza testi istedim bunu yaptilar bu test yeterlimi artık konuyu kapatabilirmiyim teşekkür ederim simdiden

Tahlil.com Cevabı : Yapılan test ELİSA testidir ve negatif çıkmıştır..