Merhaba doktor bey,Ben nişanlim ile iliski yaşadim fakat icime değilde dişari boşaldi

Merhaba doktor bey,Ben nişanlim ile iliski yaşadim fakat icime değilde dişari boşaldi ve 5 dk arayla tekrar.Daha sonraki günler normal adet gördüm.Simdi karnim 1-2 aylik gibi şiş ve sert.uzandigimda orta karin bölgem boş fakat sağ ve sol yumurtaliklarim şiş ve sert oluyor.3-4 defa test yaptim degati

Tahlil.com Cevabı : Yumurtalıklarla ilgili problem olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..