Merhaba doktorum 4 ay önce rahim ve yumurtalıklarımı aldırdım

  yapışıklıktan dolayı sağ yumurtalığımınbir kısmı kalmış, ve orada küçük bir çikolata kistim var. CA125 değerim 115 cıkıyor.Doktorum kistlerden dolayı olduğunu söyledi. Baskılamak için ilaç verdi. Sizce korkmalı mıyım? İlginiz için teşk.

Tahlil.com Cevabı : CA 125  tanı koydurucu bir test değildir, doktorunuz tarafından riskli görülmemesi yeterlidir..