Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik,son reglisini hatırlamıyor?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik,son reglisini hatırlamıyo, yakın zamanda regl olmayı bekliyordu,ben ilişkide dışarıya zevk suyu boşaldım fakat bundan önce bikaç kere orgazm olmuştum az bi boşlma oldu,sonra elimle zevk suyunu vajinasina surdum iliskiden sonra ilaç aldı hamile kalır mı?

Tahlil.com Cevabı : Az da olsa bir olasılık  var.  Bunun için adet zamanından 5 gün ve daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.