Merhaba hocam benim kan sonuçlarım böyle, RDW yüksekliği de var. ...

Merhaba hocam benim kan sonuçlarım böyle, RDW yüksekliği de var.ferritin 5.93 n{ml] 30-400RDW-CV 18,7 11,5 14,5antitpo 43.08 0-34

Tahlil.com Cevabı : RDW yüksekliğiniz var, yukarıdaki yazıda bu konu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.Ferritin düşüklüğü de demir eksikliğiniz olduğunu gösteriyor