Merhaba Hocam Kan Tahlillerimde Hepatit B Bulgusuna Rastlandı

Merhaba Hocam Kan Tahlillerimde Hepatit B Bulgusuna Rastlandı Doktorum USG ve Elıza Testi Yaptırdı Sonuçlarım Temiz Çıktı Doktorum 6 ayda 1 kan tahlili vermemi istedi sizce hepati varmı? birde eliza testi bi daha yaptırmalımıyım

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA testi yaptırısanız en kesin sonucu alabilirsiniz..