Merhaba kızımın plt degeri düşük çıkıyor

Merhaba kızımın plt degeri düşük çıkıyor 2 kere 1 er hafta arayla hematoloji bölümünde yattı enfeksiyona baglı kandegeri düşüyor diyorlar en son ishali vardı kan geldi dışkısından 2 kere bu çok ciddi bir durummudur biz yeterince tatmin olamadık erzincanda bu hastalıgın tedavisi yok bizi erzuruma gönderiyorlar ve ilacıda büyük şehşrlerde mevcut bu konuda bize yardımcı olabilirmisiniz tedavi süreci ne kadar sürer henüz kesin bir şey yok kızım 11 aylık önümüz kış nezle grip soguk algınlıgı olabiir sürekli kan tahliliylemi takip edilecek geçerliligi varmı son 20 gündür böyle bir hastalıgı oldugunu ögrendik ciddiyet boyutu tam olaraknedir hastalıgın teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : PLT düşüklüğü hakkında bir şey söylememiz için plt değerini bildirmelisiniz