Merhaba, Sevgilimin çamaşırına saniyelik bir şekilde pen*sim değdi ve bir damla zevk suyu bulaşmasından şüpheleniyorum?

Merhaba, Sevgilimin çamaşırına saniyelik bir şekilde pen*sim değdi ve bir damla zevk suyu bulaşmasından şüpheleniyorum. Emin değilim, sadece bir saniyelik değdi ve çektim sonra. Belki zevk suyu gelmemiş de olabilir. Gelmişse bile hamile kalma riski var mı acaba? Yani tek damladan bile? Cidden içim içimi yiyor şu anda korkudan.

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun bu tür birliktelikte hamile kalınmaz. Aklınıza takılan başka sorularda var ise alttaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi