Merhaba , Sevgilimle Şubat Ayında Bir İlişki Yaşadım Hamile Kaldı

Merhaba , Sevgilimle Şubat Ayında Bir İlişki Yaşadım Hamile Kaldı Ve Çocuğu Aldırmaya Karar Verdik. Yalnız 13 Maximum Haftalık Olması Gereken Çocuğa 6.5 Aylık Dedi Kürtaj Yaptıracağımız Doktor Hatta cinsiyetini Bile Söyledi Bu Mümkün Olabilir mi? Lütfen Bilgilendirirseniz Sevinirim Çok Önemli

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda daha önce hamilelik olmuş olabilir, ultrasonla bakılan gebelik haftası en doğru sonucu verir..