Merhaba.. Şuan dış gebelik geçiriyorum (sol tüp )

Merhaba.. Şuan dış gebelik geçiriyorum (sol tüp )4 gün önce Methotrexate iğnesi vuruldum.Bugün beta 107 çıktı dahada düşmesi bekleniyor.Ancak sorum şu sizce HSG çekilmeli miyim tüp hasar görmüş olabilir mi? Doktorum gerek olmadığını söyledi.Olası bir duruma karşı ne yapmalıyım?Teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..